2024.02.06. 08:15

A nagyszünet után állva hagyta ellenfele a paksi fiatalokat (galériával)

A második félidőben nem bírt ellenfelével az Atomerőmű SE U23, amely hazai pályán 87–68-ra alulmaradt a Dunaharaszti MTK-val szemben.

Pajor Kristóf (labdával) két pontot jegyzett

Jól kezdte a mérkőzést az ASE, amely Heimann Gergő duplájával az első negyedben 26–16-ra vezetett. Előnyét a félidő hajrájáig meg tudta őrizni Morgen Frigyes együttese (34–35), de a nagyszünetre mégis a paksiak mehettek minimális előnnyel. A harmadik játékrész derekán 59–48-ra megléptek a vendégek, a tíz pont körüli különbséget végig tartani tudta a Dunaharaszti, amivel az ASE sorozatban második vereségét szenvedte el.

A 10/7-es győzelmi mutatóval ötödik paksiak vasárnap a 12. helyen álló egri Eszterházy SC-t fogadják.