2024.05.07. 10:35
Sportműsor: itthon zárja a szezont a KSC; kupaelődöntőt vív a Tolna-Mözs
Itt szurkolhat kedvenc csapatának ezen a héten.
Május 8., szerda
KOSÁRLABDA
Női NB I, bronzcsata, 3. mérkőzés
18.00 Tarr KSC Szekszárd–Sopron Basket
Férfi NB I/A, alsóház, 7. forduló
18.00 Kometa Kaposvári KK–Atomerőmű SE
LABDARÚGÁS
Tolna Vármegyei Kupa, negyeddöntő
17.30 Kisdorogi FC–Faddi SE
17.30 Bonyhád VLC–Bátaszék SE
17.30 Tengelici SE–Kakasd SE
17.30 Dombóvári FC–Bölcskei SE
Május 10., péntek
KOSÁRLABDA
Férfi NB I/B, Zöld csoport, alsóház, a 9. helyért, 1. mérkőzés
18.00 Atomerőmű SE U23–NKA Universitas Pécs II
Amatőr Női NB I, Zöld csoport
15.45 Kecskeméti KC–Tarr KSC Szekszárd II
Férfi NB II, Nyugat, 17. forduló
18.30 Bonyhádi KSE–PTE-PEAC
18.30 Dombóvári KKE–Kanizsa KK
Május 11., szombat
ATLÉTIKA
11.00 Millfood Kupa, Bonyhád
FUTSAL
Női Magyar Kupa, elődöntő
13.00 2F-Bau Tolna-Mözs–Salgótarjáni VSE 13 (Budapesten rendezik)
KOSÁRLABDA
Férfi NB I/A, alsóház, 8. forduló
18.00 Atomerőmű SE–MVM-OSE Lions
LABDARÚGÁS
OTP Bank Liga, 32. forduló
17.30 ZTE FC–Paksi FC
Simple Női Liga NB I, 22. forduló
16.00 ETO FC Győr–Szekszárdi WFC
Női NB II, Nyugati csoport, 24. forduló
10.00 Paksi SE–Vasas Kubala Akadémia
Tolna Vármegyei I. osztály, 12. forduló
17.00 Nagymányoki SE–Kakasd SE
17.00 Dombóvár FC–Mórágyi SE
17.00 ASE Paks–Bölcskei SE
Tolna Vármegyei II. osztály, 10. forduló
17.00 Teveli Medosz SE–Kisdorogi FC
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Kelet, 22. forduló
17.00 Dunaszentgyörgyi SE–Tolna VFC II
17.00 Nagydorog KSE–Sióagárdi SE
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Nyugat, 22. forduló
17.00 Kaposszekcső-Csikóstőttős KSE–Tolnanémedi KSC
17.00 Izmény SE–Döbröközi KSE
SAKK
Szuperliga, 8. forduló
15.00 Kékesi SE–ASE Paks
TRIATLON
XV. Bátaszéki Triatlon Kupa
10.00 Bátaszéki Tanuszoda
Május 12., vasárnap
KÉZILABDA
Női NB II, E-F csoport, alsóház, 6 forduló
16.00 VSK Tököl–Szekszárdi Fekete Gólyák KC
LABDARÚGÁS
NB III, Dél-Nyugati csoport, 28. forduló
11.00 Ferencváros II–FC Dunaföldvár
11.00 Paksi FC II–Fehérvár FC II
17.00 Szekszárdi UFC–FC Nagykanizsa
17.00 Bonyhád-Majos–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
Tolna Vármegyei I. osztály, 12. forduló
17.00 Bonyhád VLC–Bátaszék SE
Tolna Vármegyei II. osztály, 10. forduló
17.00 Tengelici SE–Faddi SE
17.00 Aparhanti SE–Tolna VFC
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Kelet, 22. forduló
15.00 Németkéri SE–Őcsény SK
17.00 Pálfai SE–Györköny SE
17.00 Kajdacsi SE–Madocsa SE
17.00 Szedresi SE–Gyapa Derbi SE
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Nyugat, 22. forduló
17.00 Nak SE–KSE Zomba
17.00 Magyarkeszi KSE–Tamási 2009 FC II
SAKK
Szuperliga, 9. forduló
10.00 ASE Paks–Dunaharaszti MTK
NB I, Charousek csoport, 11. forduló
10.00 ASE II Paks–Komlósi BSK
NB II, Asztalos csoport, 9. forduló
10.00 Decs 1990–Kalocsai SK